15 лип. 2016

До 26-ї річниці Декларації про державний суверенітет України

16 липня Україна відзначає 26-у річницю прийняття Декларації про державний суверенітет.
13 лип. 2016

До 73-х роковин Волинської трагедії 1943 року

Тема протистояння на Волині 1943–1944 років, попри значні зусилля України та Польщі у питаннях примирення, залишається однією з найбільш чутливих та дискусійних в історії двосторонніх відносин. Значна частина небайдужих до цієї теми громадян, неурядових організацій по обидва боки кордону залишається при своїй оцінці причин та перебігу тих подій.
4 лип. 2016

Обласний проект щодо впровадження електронного навчання

30 червня 2016 року на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено засідання робочої групи щодо впровадження електронного навчання в закладах освіти Запорізької області, модератором якого була Хіврич В.В., заступник начальника управління Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.
22 черв. 2016

День скорботи та 75-я річниця початку війни в Україні

22 червня 2016 року педагоги Науково-методичного центру, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів взяли участь міському мітингу, присвяченому 75-річниці початку війни в України.
21 черв. 2016

Обласний семінар для завідувачів, вихователів-методистів ДНЗ та керівників ЗНЗ з теми «Онлайн - сервіси для керівників закладів освіти»

17.06.2016 року на базі ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ»№ 9 Науково-методичним центром управління світи для завідувачів, вихователів-методистів ДНЗ та керівників ЗНЗ проведено обласний семінар з теми «Онлайн - сервіси для керівників закладів освіти» за участю Алексєєнко К.В., головного редактора електронних продуктів Цифрового видавництва МЦФЕР.
10 черв. 2016

Педагогічний інтернет-марафон від ВГ "Основа"

ВГ «Основа», уже традиційно, до дня свого народження, проводить педагогічний інтернет-марафон БЕЗКОШТОВНИХ вебінарів.
6 черв. 2016

Науково-практична конференція щодо підсумків роботи педагогічного колективу ДНЗ №7 міста Енергодара з формування національної свідомості дітей дошкільного віку засобами синтезу мистецтв України.

3 червня 2016 року ДНЗ №7 «Теремок» (завідувач Северухіна О.Д.) міста Енергодара підводив підсумки роботи педагогічного колективу з формування національної свідомості дітей дошкільного віку засобами синтезу мистецтв України.
3 черв. 2016

Науково-методичний центр міста Енергодара провів навчальну практику для методичних служб Запорізької області.

02 червня 2016 року на базі Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради проведено навчальну практику для 28 слухачів курсів підвищення кваліфікації Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
3 черв. 2016

Вивчення української мови в початковій школі

03.06.2016 в Науково-методичному центрі проведена інструктивно-методична нарада для учасників фестивалю-огляду освітніх веб-ресурсів «Навчаємо української» (початкові класи).
3 черв. 2016

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів ЗНЗ

03.06.2016 в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів ЗНЗ, які опікуються питаннями початкової освіти з теми: «Про виконання заходів щодо повного охоплення навчанням в перших класах дітей шестирічного віку»