Засідання міського учнівського парламенту

12.10.2016 року в Науково-методичному центрі відбулося засідання міського учнівського парламенту.
13 жовт. 2016

Семінар для соціальних педагогів ДНЗ, ЗНЗ «Соціальний патронаж сімей. Модель роботи соціального педагога»

13.10.2016 року Науково-методичним центром проведено сссемінар для соціальних педагогів ДНЗ, ЗНЗ «Соціальний патронаж сімей. Модель роботи соціального педагога».

Заняття Школи становлення педагогічної майстерності

12.10.2016 року в Науково-методичному центрі відбулось друге заняття в Школі становлення педагогічної майстерності на тему «Технологія особистісно орієнтованого навчання».
13 жовт. 2016

Школа педагогічної майстерності для вихователів ДНЗ

12.10.2016 Науково-методичним центром на базі ДНЗ №16 для вихователів дошкільних закладів проведено заняття Школи педагогічної майстерності з теми: «Формування звукової культури мовлення дітей молодшого та середнього дошкільного віку».
12 жовт. 2016

Наказ МОН України "Щодо застосування державної мови"

Міністерство освіти і науки звертає увагу на невиконання у повному обсязі мовного законодавства України у частині застосування державної мови в начальних закладах, про що свідчать, зокрема, звернення представників громадських організацій і окремих громадян. Відповідно до Конституції України та законів України роз'яснюємо наступне.
12 жовт. 2016

Відбувся відбірковий етап турніру з волейболу серед школярів «UNICEF Volleyball Cup»

11 жовтня 2016 року вперше в нашому місті відбувся відбірковий етап турніру з волейболу серед школярів «UNICEF Volleyball Cup». Турнір «UNICEF Volleyball Cup» проходить під егідою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
11 жовт. 2016

Семінар-практикум з проблеми «Формування риторичних умінь та навичок у дітей від 5 до 10 років»

11 жовтня 2016 р. Науково-методичним центром за участю Дорошенко З.П., старшого викладача кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР, проведено обласний семінар-практикум з проблеми «Формування риторичних умінь та навичок у дітей від 5 до 10 років».
10 жовт. 2016

День захисника України

Щороку 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських козаків, відзначається День захисника України.
7 жовт. 2016

Засідання інтервізійної групи для практичних психологів шкіл та позашкільних навчальних закладів

6 жовтня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів шкіл та позашкільних навчальних закладів засідання інтервізійної групи.
7 жовт. 2016

Про підручники для учнів з порушенням зору

Всеукраїнська громадська організація «Українська спілка інвалідів - УСІ» реалізує проект з впровадження в Україні альтернативного формату літератури DAISY для осіб з порушеннями зору.