18 лист. 2016

Засідання ММО бібліотекарів навчальних закладів

17 листопада 2016 року в Науково – методичному центрі відбулось засідання міського методичного об’єднання бібліотекарів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з теми: «Інновації у просуванні книги та читання серед користувачів бібліотек навчальних закладів»
17 лист. 2016

Вітаємо команду ЕЗОШ №2 - бронзового призера фінальних змагань з волейболу серед школярів «UNICEF Volleyball Cup»!

15-16 листопада 2016 року в місті Харків у спорткомплексі «Локомотив» відбулися фінальні змагання та нагородження переможців, призерів волейбольного турніру «UNISEF Volleyboll Cup» організованого Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).
17 лист. 2016

Заняття Школи для керівників ММО початкової школи

17.11.2016 року Науково-методичним центром управління освіти проведено заняття Школи для керівників ММО початкової школи з теми «Викладання інформатики в початковій школі через діяльнісний підхід».
16 лист. 2016

Відкриття .міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017».

15 листопада 2016 року в Науково-методичном центрі відбулося відкриття .міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017». Конкурс спрямований на пошук сучасних творчих здобутків педагогів міста.

Науково - теоретичний семінар директорів ЗНЗ

09.11.2016 року Науково-методичним центром управління освіти проведено науково - теоретичний семінар директорів ЗНЗ з теми «Нова українська початкова школа: проблеми та перспективи розвитку».
11 лист. 2016

Створення електронних освітніх ресурсів в ДНЗ

11.11.2016 в рамках реалізації міського освітнього проекту «Простір відкритої освіти» Науково – методичним центром для вихователів-методистів та керівників ММО педагогів ДНЗ проведено семінар-практикум з теми «Створення електронних освітніх ресурсів в ДНЗ».
11 лист. 2016

Міський літературний конкурс «Струни душі»

10 листопада 2016 року в рамках заходів, присвячених Дню писемності, Науково-методичним центром та Центром дитячої та юнацької творчості проведено міський літературний конкурс «Струни душі», у якому взяли участь 30 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста .

Семінар-тренінг для практичних психологів ЗНЗ, ПНЗ

10 листопада методистом НМЦ Павленко Т.М. був проведений семінар-тренінг для практичних психологів ЗНЗ, ПНЗ «Розвиток психосоціальної стійкості до стресу в учнів».
10 лист. 2016

Психолого-педагогічний семінар для соціальних педагогів ДНЗ, ЗНЗ з теми: «Позитивне і негативне мислення педагога: самооцінка та самовдосконалення».

10.11.2016 року Науково-методичним центром проведено психолого-педагогічний семінар для соціальних педагогів ДНЗ, ЗНЗ з теми: «Позитивне і негативне мислення педагога: самооцінка та самовдосконалення».
10 лист. 2016

VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка

09.11.2016 року Науково-методичним центром організовано проведення ІІ (міського ) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.