9 груд. 2016

Круглий стіл для практичних психологів

8 грудня Науково-методичний центр провів Круглий стіл для практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ з теми «Результати адаптаційного періоду учнів 1,5 класів».
8 груд. 2016

Турнір правознавців «Новітня Україна. Шлях довжиною в 25 років незалежності».

7 грудня 2016 року в рамках міського патріотичного марафону «Україна понад усе!» Енергодарською малою академією наук учнівської молоді проведено Турнір правознавців «Новітня Україна. Шлях довжиною в 25 років незалежності».
8 груд. 2016

Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи.

08 грудня 2016 року на базі ЕНВК «ЗНЗ-МНВК» Науково-методичним центром було проведено семінар – практикум на тему: «Діяльнісний підхід як засіб виховання життєво-компетентної особистості в умовах навчального закладу».

Всеукраїнський урок місцевого самоврядування

6 грудня учні 11 класу ЕНВК №1 взяли участь у Всеукраїнському уроці місцевого самоврядування, який організувала Асоціація міст України.
7 груд. 2016

Святковий концерт до Дня Збройних Сил України

06 грудня 2016 року Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з міською громадською організацією «Об’єднання волонтерів та учасників АТО» проведено святковий концерт, присвячений Дню Збройних Сил України.
2 груд. 2016

Міська патріотична акція «Прапор для бійця»

02 грудня 2016 року у Науково-методичному центрі відбулося урочисте завершення міської патріотичної акції «Прапор для бійця».

Військово-спортивне свято

02 грудня 2016 року в спортивному залі ЕЗОШ №7 Науково-методичним центром управління освіти проведено військово-спортивне свято, присвячене 25-й річниці Збройних Сил України. На урочистому відкритті свята вишикувались юнаки 9-11 класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів м. Енергодара.
2 груд. 2016

Електронні курси "Школи сучасних знань"

Про підсумки обласного огляду електронних курсів регіональної програми «Школа сучасних знань»
2 груд. 2016

Наступність в роботі дошкільної та початкової ланок освіти

Науково-методичним центром управління освіти на базі ЕЗОШ №2 проведено семінар-практикум з теми: «Наступність у розвитку психічних процесів у дітей дошкільного віку та учнів 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів».
1 груд. 2016

Проведення відкритих уроків з біології учасниками конкурсу "Вчитель року - 2017""

В рамках проведення міського етапу конкурсу «Вчитель року -2017» конкурсантами Шарабаровою С.С., вчителем біології ЕНВК №5 та Тоцькою Л.А., вчителем біології ЕЗОШ №7 проведено відкриті уроки біології.