9 лист. 2016

Заняття школи педагогічної майстерності

9 листопада 2016 року Науково-методичним центром на базі ДНЗ №16 проведено третє заняття школи педагогічної майстерності для вихователів груп молодшого та середнього дошкільного віку на тему "Особливості проведення занять щодо формування звукової культури мовлення у дітей молодшого та середнього дошкільного віку ", на якому були присутні 20 педагогів ДНЗ міста.
9 лист. 2016

9 листопада - День української писемності та мови

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Установлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».
8 лист. 2016

Он-лайн тести для педагогів та управлінців навчальних закладів

На «Віртуальному університеті» в розділі «Психолого-педагогічна діагностика та самодіагностика» розміщено тренувальні он-лайн тести, які розроблені міською творчою групою заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів з НВР під керівництвом Дмитренко Л.А., методиста НМЦ.
7 лист. 2016

Акція «День майбутнього студента»

05 листопада 2016 року Науково-методичним центром організовано проведення акції «День майбутнього студента». Акцію було проведено в рамках профорієнтаційної роботи, з метою ознайомлення учнів старших класів з напрямками підготовки, факультетами, спеціальностями та умовами навчання.
7 лист. 2016

04 листопада 2016р. в м. Дніпро у Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проходив круглий стіл з проблеми: «Інформаційно-технологічне забезпечення в управлінні та фінансуванні загальної середньої освіти»

До 40-ї річниці створення Української Гельсінської групи

9 листопада 2016 року відзначається 40-річчя заснування Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод (Української гельсінської групи).
4 лист. 2016

Вітаємо переможців!

У жовтні 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Восьмий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2016», організаторами якого виступили Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.
4 лист. 2016

Семінар-практикум з проблеми «Формування риторичних умінь та навичок у дітей від 5 до 10 років»

03 листопада 2016 р. Науково-методичним центром за участю Дорошенко З.П., старшого викладача кафедри дошкільної освіти КЗ «ЗОІППО» ЗОР, проведено обласний семінар-практикум з проблеми «Формування риторичних умінь та навичок у дітей від 5 до 10 років».
3 лист. 2016

Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ

Традиційно в листопаді (03.11.2016 р.) Науково-методичним центром був проведений психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ з теми «Методи і форми роботи психолога з дітьми із сімей переселенців та учасників АТО».
31 жовт. 2016

Перший Методичний день на Віртуальному університеті

28 жовтня 2016 року відбувся перший Методичний день на Віртуальному університеті у формі інтернет-марафону вебінарів.