21 лют. 2017

Міжнародний день рідної мови

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.
20 лют. 2017

Вітаємо вихованців ЕМАН-переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

19 лютого 2017 року в м. Запоріжжі відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, у якому взяли участь 50 вихованців ЕМАН. Юні дослідники достойно презентували власні наукові роботи перед поважним журі та своїми опонентами.

Міський мітинг – реквієм, присвячений вшануванню Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2017 року учні загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь у міському мітингу-реквіємі, присвяченому вшануванню Героїв Небесної Сотні.
20 лют. 2017

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

За рішенням членів журі ІІІ (обласного) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого 100-річчю утворення Української Центральної Ради та проголошення Української Народної Республіки на тему: «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» (І. Світличний) в номінації «Література» до числа переможців увійшли наші учні:
17 лют. 2017

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017»

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» Попкову Олену Павлівну, вчителя початкових класів ЕНВК №5, Шарабарову Світлану Станіславівну, вчителя біології ЕНВК №5 та Калугіну Нелю Валеріївну, вчителя музичного мистецтва ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9.
17 лют. 2017

Конкурс «Психолог року»

16 лютого 2017 року в рамках реалізації Програми розвитку системи освіти міста до 2020 року Науково-методичним центром був проведений конкурс «Психолог року», в якому взяли участь практичні психологи шкіл і дошкільного закладу.
16 лют. 2017

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

16 лютого 2017 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.
16 лют. 2017

Міський семінар для заступників директорів з виховної роботи та педагогів - організаторів

16 лютого 2017 року Науково-методичним центром був проведений семінар для заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів на тему «Сучасні пріоритети освітньо-виховного процесу в контексті національно-патріотичного виховання дітей та молоді» за участю Богомолової Наталії Миколаївни, методиста Регіонального інформаційно-аналітичного центру «Освіта та громадянське суспільство» Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Шконди Марини Анатоліївни, директора Обласного центру патріотичного виховання молоді.

Місячник «Професійний орієнтир-2017»

16.02.2017 року в рамках співпраці Науково-методичного центру управління освіти та Міського центру зайнятості, з метою профорієнтаційного інформування учнівської молоді було проведено акцію «Випускник».
15 лют. 2017

День вшанування учасників бойових дій на території інших держа

Мітинг-реквієм, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-річниці від дня виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану