24 бер. 2017

Конкурсно-розважальна програма «Птахи нашого міста»

23 березня 2017 року Енергодарським центром туризму, краєзнавства та спорту було проведено ігрову програму для учнів 4-х класів ЗНЗ міста «Птахи нашого міста».
24 бер. 2017

Цифрові освітні технології

23.03.2017 на базі КЗ «ЗОІППО»ЗОР відбувся науково-практичний семінар щодо використання у навчально-виховному процесі сучасного інтерактивного мультимедійного освітнього контенту у якому взяли участь і представники освітян нашого міста.
23 бер. 2017

Семінар-практикум для вчителів технічної праці

22. 03 Науково-методичним центром на базі ЕНВК №1 було проведено семінар-практикум для вчителів технічної праці «Діяльнісний підхід як засіб підвищення якості знань, умінь та навичок учнів на уроках технічної праці».
23 бер. 2017

Ділова гра для соціальних педагогів в рамках «Клубу творчих педагогів» - «Педагог чи актор?»

23.03 Науково-методичним центром було проведено ділову гру для соціальних педагогів ДНЗ,ЗНЗ міста з теми: «Педагог чи актор?».

Концерт духового оркестру

23 березня 2017 року учні загальноосвітніх навчальних закладів відвідали концерт військового духового оркестру військової частини 3033 Національної Гвардії України, який відбувся на площі перед МПК «Сучасник».

Вітаємо переможця!

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»

До 500-річчя Реформації

У 2017 році весь християнський світ буде відзначати 500-річчя від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії.

Вітаємо дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Веселка» №8

За результатами Всеукраїнського конкурсу «Інтернет-портал рейтингу освітніх закладів України» дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Веселка» №8 зайняв п’яте рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України у загальному заліку конкурсу «Краща спортивна кімната ДНЗ» та «Кращий логопедичний кабінет ДНЗ».
23 бер. 2017

Обласний онлайн-семінар щодо стану інклюзивної освіти у Запорізькій області

Завідувач МПМПК Науково-методичного центру управління освіти Сєркова Н.А., консультант – практичний психолог МПМПК Андрущенко О.О., методисти НМЦ Добрева А.І. та Самойлова Н.О. взяли участь в обласному онлайн - семінарі «Організація моніторингового дослідження інклюзивного навчання в закладах Запорізької області», проведеного науково-дослідницькою лабораторією інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами КЗ «ЗОІППО» ЗОР.
22 бер. 2017

Відкритий конкурс «Будь інженером»

21 березня 2017 року розпочався відкритий конкурс «Будь інженером» серед учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Енергодара.