13 бер. 2017

Виховний захід «Моя професія – моряк»

13 березня 2017 року в рамках міського патріотичного марафону «Україна понад усе» курсанти Клубу юних моряків «Екватор» з флотилією підготували та провели виховний захід «Моя професія-моряк».
10 бер. 2017

Вітаємо ЕМАН з 8 місцем у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН -2017!

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2016/2017 навчальному році (наказ Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 27.02.2017 №0173) команда вихованців Енергодарської малої академії наук посіла 8 місце серед 32 регіонів Запорізької області.
10 бер. 2017

Семінар-тренінг «Садочок – простір, дружній до дитини» у м.Енергодарі

09-10 березня 2017 року на базі ДНЗ №10 в м.Енергодарі в рамках впровадження проекту «Садочок - простір дружній до дитини» за ініціативи Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та підтримки Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних націй (ЮНІСЕФ), проведено семінар-тренінг для 30-ти педагогів від 11-ти опорних дошкільних навчальних закладів м.Енергодара та Кам’янсько-Дніпровського району.
9 бер. 2017

Учні та педагоги вшанували пам’ять Тараса Шевченка

09 березня 2017 року біля пам'ятника Тарасу Шевченку, відбувся урочистий захід, присвячений 203-й річниці від дня народження Кобзаря. У заході взяли участь учні та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів, представники громадськості, жителі міста.
6 бер. 2017

Обласний етап ІІ Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»

01 березня 2017 року були підведені результати обласного етапу ІІ Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя».
6 бер. 2017

Шановні колеги!

Науково-методичний центр управління освіти з 06 березня по 30 червня 2017 року в Інтернет – режимі проводить міську виставку за участю опорних навчальних закладів м.Енергодара з теми: «Практика використання інновацій в навчально-виховному процесі».
3 бер. 2017

Презентація кафедри парогенераторобудування НТУ "ХПІ"

02.03.2017 року Науково-методичним центром управління освіти в рамках співпраці з ВП «ЗАЕС» та Національного технічного університету"ХПІ" організовано проведення презентаційних заходів кафедри парогенераторобудування НТУ "ХПІ". Захід було проведено відповідно до плану Місячника «Професійний орієнтир-2017».
2 бер. 2017

Вітаємо «олімпійських лелеченят» Енергодарського багатопрофільного ліцею з перемогою в зональному турі

02.03.2017 у спортивному залі ЕЗОШ №7 відбувся зональний тур обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», організований Науково-методичним центром управління освіти спільно з Енергодарським центром туризму краєзнавства та спорту. Учасників змагань привітала Ржевська Олена Олександрівна, заступник начальника управління освіти, побажала юним спортсменам незабутніх вражень, успіхів та перемог.
28 лют. 2017

Школа становлення педагогічної майстерності

28.02.2017 у Науково-методичному центрі відбулося чергове заняття Школи становлення педагогічної майстерності з теми: " Інформаційні технології в сучасній школі".
28 лют. 2017

Семінар - практикум для заступників директорів з НВР

28.02.2017 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕБГ «Гармонією» проведено семінар - практикум для заступників директорів з НВР з теми: «Демонстрація професійних досягнень вчителів як запорука підвищення мотивації діяльності педагогічного колективу».