20 бер. 2017

Міжнародний день щастя

20 березня в усіх навчальних закладах міста з ініціативи сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру пройшла акція до Міжнародного дня щастя.
20 бер. 2017

Зональний етап фізкультурно – патріотичного фестивалю «Козацький гарт»

20 березня 2017 року на базі Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 відбувся зональний тур обласного етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт».
17 бер. 2017

Підсумки Восьмої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2017»

З 16 по 18 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва проходить Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». Організатор заходів - компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Урочисті збори до 100-річчя початку Української революції

17 березня 2017 року відбулися урочисті збори, присвячені 100-річчю проголошення Української Центральної Ради, яка знаменувала початок Української революції та відродження української державності у ХХ столітті.

Перший крок до Європейської освіти

14 березня 2017 року учні 7-А та 8-Б класу ЕБГ «Гармонія» (вчитель німецької мови Приходько Т.М.) вперше складали іспит з німецької мови в рамках проекту «Іспити в школах» від Goethe-Institut (Німеччина).

Практикум для практичних психологів ЗНЗ, ПНЗ

16 березня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів ЗНЗ, ПНЗ практикум з теми «Використання різноманітних технік і прийомів в роботі практичного психолога з педагогами і батьками».
16 бер. 2017

Міський конкурс «Вихователь року-2017»

16 березня 2017 року в Науково-методичному центрі управління освіти Енергодарської міської ради проведено фінальний тур міського конкурсу «Вихователь року-2017».
16 бер. 2017

Міський конкурс «Кращий гурток року»

Розпочався міський етап конкурсу «Кращий гурток року». Конкурс проводиться з метою виявлення найбільш згуртованих і творчих колективів-лідерів позашкільних навчальних закладів, підвищення творчого потенціалу вихованців, інформування широкої громадськості про діяльність гуртків.
15 бер. 2017

редактора SwiX Источник: http://geek-nose.com/swf-fajly-chem-otkrytredaktirovat-obzor-programm/

15.03.2017 Науково-методичним центром було проведено семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів ДНЗ з теми: «Використання хмарних технологій в управлінні дошкільним навчальним закладом»
13 бер. 2017

Гостями заходу стали представники благодійної організації «Екіпаж», ансамбль народної пісні «Колорит» організації ветеранів війни і праці, Васильчук А.М., учасник бойових дій в зоні АТО. Курсанти про

14 березня 2017 року в Україні відзначається свято – День українського добровольця.