15 лют. 2017

Хмарні технології в освіті та управлінні школою

15.02.2017 на базі Науково-методичного центру та ЕЗОШ№2 проходив обласний семінар- практикум для керівників методичних служб, методистів та керівників ЗНЗ Запорізької області з теми :«Науково-методичний супровід розвитку професійної компетентності фахівця в умовах реформування освіти»
10 лют. 2017

Семінар для ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ психолого-педагогічний

9 лютого Науково-методичний центр провів для практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ психолого-педагогічний семінар «Психологічні та психотерапевтичні методи і прийоми роботи з проблемними дітьми та їх батьками».
10 лют. 2017

Енергодарська школярка перемогла в конкурсі екологів-винахідників

Одинадцятикласниця Енергодарського багатопрофільного ліцею Анастасія Моружко перемогла у Всеукраїнському конкурсі винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму 2017 року.
8 лют. 2017

Нарада для заступників керівників з НВР

7 лютого 2017 року Науково-методичним центром управління освіти проведено інструктивно-методичну нараду для заступників керівників з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти.
7 лют. 2017

БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ - стосується кожного

7 лютого 2017 року у світі відзнається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету».
7 лют. 2017

Панорама розумних уроків SMART 2016

Підведено підсумки обласного фестивалю "Панорама розумних уроків SMART -2016". Дипломами учасників фестивалю відзначено авторів розробок, що отримали не менше, ніж 50% балів від максимально можливих. Усі учасники фестивалю отримають електронні сертифікати учасника.
6 лют. 2017

Міський етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»

З 20 січня по 01 лютого 2017 року Науково-методичним центром управління освіти було проведено міський етап конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка - 2017».
4 лют. 2017

Інформаційно-консультаційна зустріч з питань ЗНО-2017

03 лютого 2017 року у актовій залі ЕБГ "Гармонія" відбулася інформаційно-консультаційна зустріч старшокласників шкіл міста, а також Кам'янсько-Дніпровського та Велико-Білозерського районів, щодо підготовки до ЗНО та о. собливостей вступнох кампанії 2017 року.
3 лют. 2017

Міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

02.02.2017 року проведено міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив». В Фестивалі взяли участь 8 учнів 1-4 класів та 19 учнів 9-11 класів навчальних закладів міста.
2 лют. 2017

Методичне об’єднання соціальних педагогів ДНЗ, ЗНЗ

Науково-методичним центром проведено засідання ММО соціальних педагогів навчальних закладів міста з теми "Прогностичний напрямок роботи соціального педагога навчального закладу, як форма попередження негативних явищ в учнівському середовищі".