18 січ. 2017

Міський етап ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємось ж, брати мої!»

17 січня 2017 року підведено підсумки міського етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаємось ж, брати мої!» та присвячений 100-річчю утворення Української Центральної Ради та проголошення Української Народної Республіки з теми «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна» (І. Світличний) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».
13 січ. 2017

Засідання інтервізійної групи з питань консультування для практичних психологів ЗНЗ, ПНЗ

12 січня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів ЗНЗ, ПНЗ засідання інтервізійної групи з питань консультування.
12 січ. 2017

Семінар – практикум для соціальних педагогів ЗНЗ, ДНЗ «Медіа-освіта (основи медіаграмотності)».

12.01.2017 року Науково-методичним центром проведно семінар – практикум для соціальних педагогів ЗНЗ, ДНЗ з теми: «Медіа-освіта (основи медіаграмотності)».
28 груд. 2016

Школа передового педагогічного досвіду в ЕЗОШ №2

28 грудня 2016 року методист Науково-методичного центру Самойлова І.А. провела практичне заняття для учасників Школи передового педагогічного досвіду ЕЗОШ №2.
28 груд. 2016

Науково-теоретичний семінар для вчителів математики «Інноваційні педагогічні технології як засіб формування життєвокомпетентної особистості».

27 грудня 2016 року Науково-методичним центром в рамках роботи ММО вчителів математики на базі ЕНВК №1 проведено науково-теоретичний семінар «Інноваційні педагогічні технології як засіб формування життєвокомпетентної особистості».
27 груд. 2016

Міська патріотична акція «Подарунок для Героя»

26 грудня 2016 року завершена міська патріотична акція «Подарунок для Героя».
26 груд. 2016

Міський освітній ВЕБ - ресурс «Малятко»

26 грудня 2016 року Науково-методичним центром для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів та керівників ММО педагогів ДНЗ проведено творчу майстерню щодо створення освітнього ВЕБ-ресурсу «Малятко» з метою використання педагогами ДНЗ та батьками дітей – дошкільників в розвитку, навчанні та вихованні дітей дошкільного віку.
22 груд. 2016

ВЕБ-ресурс «Відкрита початкова школа»

22 грудня 2016 року для заступників директорів з НВР та керівників ММО вчителів початкових класів було проведено творчу майстерню щодо використання ВЕБ-ресурсу в професійній діяльності вчителя початкових класів.
19 груд. 2016

Результати обласного етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

17 грудня 2016 року відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка
19 груд. 2016

Загальноміська акція «Милосердя»

Минулого тижня напередодні Дня Святого Миколая учні шкіл та вихованці позашкільних навчальних закладів міста Енергодара передали подарунки до Запорізького дитячого будинку «Надія».