30 січ. 2018

Міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед учнів початкових класів

30.01.2018 року в Науково-методичному центрі проведено міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив». В Фестивалі взяли участь 8 учнів 1-4 класів навчальних закладів міста.

Проектування навчальних онлайн-курсів

30.01.2018 у Науково-методичному центрі відбулося чергове аудиторне заняття дистанційної навчальної групи «ВЧИТЕЛІ GS», до якої входять директор ЕНВК «ЗНЗ – ДНЗ»№6, заступник директора з НВР, психолог та 4 вчителі початкових класів.
30 січ. 2018

«Освіта Запорізького краю – 2018»

Запрошуємо всі заклади освіти м. Енергодара до участі в обласній педагогічній виставці «Освіта Запорізького краю - 2018».

Вітаємо переможців!

Поздоровляємо переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!
29 січ. 2018

29 січня українці відзначають день пам’яті Героїв Крут

29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

Засідання науково-методичної ради НМЦ

26 січня відбулося засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру.
26 січ. 2018

Міський фестиваль педагогічної творчості для вихователів та інших спеціалістів ЗДО міста

26 січня в Науково-методичному центрі відбувся міський фестиваль педагогічної творчості «Формуємо цінності дошкільників у дитячому садку», який проводився з метою виявлення творчих педагогів, створення умов для професійного спілкування, обміну педагогічними знахідками, для запровадження інноваційних технологій в роботу з дітьми дошкільного віку.
26 січ. 2018

Засідання міського методичного об’єднання вчителів географії, економіки

25.01.2018 на базі ЕБГ Гармонія» відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів географії, економіки з теми «Діяльнісний підхід як необхідна умова розвитку умінь і навичок учня, застосування здобутих знань у практичних ситуаціях, пошуку шляхів інтеграції до соціокультурного та природного середовища».
26 січ. 2018

Інтелектуальна кав’ярня для педагогів – організаторів

25 січня 2018 року педагоги – організатори закладів освіти зібралися в Інтелектуальній кав’ярні, щоб обговорити шляхи розвитку учнівського самоврядування.

Засідання клубу «Психея»

25 січня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів для практичних психологів ЗЗСО, ЗДО, ЗПО засідання клубу «Психея» з теми «Фільмотерапія. Психологія в кіно і літературі».