15 січ. 2018

Вітаємо переможців!

Поздоровляємо перших переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад!
12 січ. 2018

Школа молодого педагога для вихователів ЗДО

12 січня 2018 року в Науково-методичному центрі для вихователів передшкільного віку проведено заняття школи молодого педагога ЗДО.
12 січ. 2018

Нарада для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової освіти

11 січня року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Психолого-педагогічний супровід підготовки учнів початкової школи та їх батьків до обстеження МПМПК та ОПМПК».
12 січ. 2018

Майстер-клас «МАК-технології в роботі практичного психолога».

11 січня фахівцями сектору соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру проведено майстер-клас з теми «МАК-технології в роботі практичного психолога».
12 січ. 2018

Створення освітнього середовища в перших класах Нової української школи

11 січня в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду «Особливості організації освітнього середовища в Новій українській початковій школі: створення освітнього середовища для учнів 1-х класів».
12 січ. 2018

Семінар-тренінг «Впровадження Програми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

Семінар-тренінг для заступників директорів з виховної роботи закладів освіти міста
11 січ. 2018

Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.

11 січня 2018 року в Науково-методичному центрі відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з виховної роботи.
11 січ. 2018

Методичне об’єднання соціальних педагогів ЗЗСО та ЗДО

11.01.2018 року на базі ЕЗОШ №2 Науково-методичним центром проведено засідання методичного об’єднання соціальних педагогів ЗЗСО та ЗДО на тему: «Використання інноваційних технологій з метою формування в дітей та учнів здоров'язберігаючих компетенцій».
10 січ. 2018

Теоретико-практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО

10.01.2018 року в Науково-методичному центрі проведено теоретико-практичний семінар для профорієнтаторів ЗЗСО на тему: «Гуманізація освіти на основі особистісно-орієнтовного підходу в умовах навчання в закладі освіти. Допомога в професійному самовизначенні».
5 січ. 2018

Практикум Classroom

05.01.2018р. на базі Науково-методичного центру відбулося аудиторне заняття для учасників дистанційних навчальних груп “Практикум Classroom” (групи №№ 2,3,4). Заняття відвідало 24 педагоги.