23 жовт. 2015

Всеукраїнська науково-практична конференція

23 жовт. 2015

Обговорюємо державну політику децентралізації

22 жовтня 2015 року відбулася інформаційна зустріч щодо обговорення політики децентралізації.
22 жовт. 2015

Заняття міської школи педагогічної майстерності

19.10.2015 року Науково-методичним центром на базі ДНЗ «Веселка» №8 проведено заняття міської школи педагогічної майстерності з теми «Використання нетрадиційних технологій з малювання на заняттях з дітьми дошкільного віку».
21 жовт. 2015

Європейський тиждень місцевої демократії-2015

Конгрес місцевих і регіональних громад Ради Європи визначив тему Європейського тижня місцевої демократії 2015 року: "Життя разом в мультикультурних спільнотах: повага, діалог, взаємодія"
16 жовт. 2015

Семінар-практикум для соціальних педагогів ДНЗ, ЗНЗ

15.10.2016 року в Науково – методичному центрі відбувся семінар-практикум для соціальних педагогів ДНЗ, ЗНЗ з теми ««Проблема профілактики та подолання професійних стресів у діяльності соціального педагога».
15 жовт. 2015

День захисника України

14 жовтня в нашій державі оголошено Днем захисника України! Це свято відзначається в день святої Покрови Пречистої Богородиці одночасно з Днем Українського козацтва,тому в навчальних закладах міста було проведено ряд заходів, присвячених цієї даті.
12 жовт. 2015

Теоретичний семінар «Діялнісний підхід в освітньому процесі з дітьми дошкільного віку»

08.10.2015 Науково-методичним центром на базі ДНЗ №12 проведено теоретичний семінар «Діялнісний підхід в освітньому процесі з дітьми дошкільного віку», метою якого було систематизувати знання педагогів про використання діяльнісного підходу в освітньо-виховній роботі з дітьми в ДНЗ.
12 жовт. 2015

Круглий стіл для практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ

8 жовтня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів засідання Круглого столу для практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ з теми «Проблемні діти: результати обстежень та організація роботи».
7 жовт. 2015

Теоретико-практичний семінар заступників директорів ЗНЗ з навчально-виховної роботи

07.10.2015 року Науково-методичним центром управління освіти на базі ЕНВК «ЗНЗ-МНВК» проведено теоретико-практичний семінар заступників директорів ЗНЗ з навчально-виховної роботи з теми: «Система роботи навчального закладу з учнями з низьким рівнем навчальних досягнень як складова підвищення якості освіти».
7 жовт. 2015

«Подаруй прапор українському солдату»

Участь учнів навчальних закладів м. Енергодара в обласних благодійних акціях.