8 груд. 2017

Семінар-тренінг для практичних психологів ЗЗСО, ЗДО, ЗПО

7 грудня сектор соціально-психологічної роботи Науково-методичного центру провів навчальний семінар-тренінг для практичних психологів ЗЗСО, ЗДО, ЗПО з теми "Впровадження програми виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція".
7 груд. 2017

Інструктивно-методична нарада для вчителів-логопедів, заступників директорів з НВР

07.12.2017 року Науково-методичним центром проведено інструктивно-методичну нараду для вчителів-логопедів, заступників директорів з НВР з теми: «Методичні рекомендації щодо ведення документації вчителями-логопедами логопедичних пунктів при ЗЗСО».
7 груд. 2017

Теоретико-практичний семінар для відповідальних за роботу з молодими та малодосвідченими педагогами

07.12.2017 Науково-методичним центром управління освіти Енергодарської міської ради спільно з опорним закладом ЕНВК №1 проведено практичний семінар-практикум «Психологічний аспект в роботі з молодими педагогами».
7 груд. 2017

Практикум для соціальних педагогів ЗЗСО «Профілактика суїцидальної поведінки серед учнівської молоді»

07.12.2017 року в Науково-методичному центрі методистом ССПР було проведено практикум для соціальних педагогів ЗЗСО.
6 груд. 2017

Засідання міської творчої групи вихователів ЗДО

6 грудня 2017 року відбулося засідання міської творчої групи вихователів ЗДО з теми: «Експериментально-дослідницька діяльність дітей старшого дошкільного віку»
6 груд. 2017

Запрошуємо педагогів відвідати методичний день на ВУ "Інноватика та інновації"!

Тема методичного дня: " Навчальний проект, як організаційна форма для забезпечення єдності навчального і виховного процесів".
5 груд. 2017

Вітаємо переможців зонального туру «Олімпійське лелеченя»!

04 грудня 2017 року у місті Молочанськ команда багатопрофільної гімназії «Гармонія» здобула перемогу у зональному турі обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя - «Olympic move UA». Команда продемонструвала високий рівень підготовки, спритність, вправність та кмітливість.
5 груд. 2017

Акція «Новорічний подарунок рідному місту»

Учні закладів освіти вирішили прикрасити рідне місто до новорічних та різдвяних свят організувавши проведення акції «Новорічний подарунок рідному місту».
5 груд. 2017

Засідання круглого столу для суб’єктів взаємодії Національного механізму

04 грудня 2017 року в залі засідань Енергодарської міської ради відбулося засідання круглого столу «Створення системи комплексної соціально-психологічної підтримки сім’ям та особам, які постраждали від домашнього та гендерно-зумовленого насильства» для суб’єктів взаємодії Національного механізму, що працюють у сфері попередження насильства в сім’ї та гендерно-зумовленого насильства.
4 груд. 2017

Громадське обговорення проектів Типових освітніх програм для початкової школи

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення 2 варіанти проектів Типових освітніх програм для початкової школи, які розроблено на виконання Закону України «Про освіту».