7 лист. 2017

Вітаємо переможця ІІ етапу Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»!

Федоров Артем, вихованець гуртка ЕМАН «Юний еколог», учень ЕНВК №1, посів друге місце в ІІ етапі Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи».
7 лист. 2017

Результати першого етапу проекту «Мій безпечний віртуальний світ»

06.11.2017 в Науково-методичному центрі відбулася методична нарада для учасників міського проекту «Мій безпечний віртуальний світ», на якій були присутні заступники директорів ЗЗСО, соціальні педагоги, вчителі інформатики.
7 лист. 2017

МОН ухвалило нові навчальні програми з фізики та астрономії для старших класів

2 листопада Колегія МОН ухвалила нові навчальні програми з фізики та астрономії для 10-11 класів.
7 лист. 2017

Спеціалізований сайт «Нова українська школа»

Звертаємо Вашу увагу, що для комунікації реформи “Нова українська школа” створено спеціалізований сайт nus.org.ua.
6 лист. 2017

День української писемності та мови

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування” (Панас Мирний).
6 лист. 2017

Міська акція «Майбутній студент»

З метою активізації системи професійної орієнтації учнівської молоді та надання можливості усвідомленого професійного вибору з 06 по 10 листопада 2017 року в закладах освіти міста для учнів 9-11 класів проводиться міська акція «Майбутній студент».
6 лист. 2017

Всеукраїнський конкурс «Яскраві діти України»

05 листопада 2017 року у м.Запоріжжі відбувся відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України».
3 лист. 2017

Інформаційно-методична нарада для соціальних педагогів ЗЗСО

03.11.2017 року Науково-методичним центром проведено інформаційно-методичну нараду для соціальних педагогів загальноосвітніх закладів середньої освіти щодо впровадження ІІ етапу міського проекту "Мій безпечний віртуальний світ".
3 лист. 2017

Психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗЗСО, ЗДО, ЗПО

02 листопада в Науково-методичному центрі відбувся психолого-педагогічний семінар для практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, ЗПО з теми: «Психологічне підґрунтя усвідомленого батьківства – діяльнісний підхід».
2 лист. 2017

Міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

02 листопада 2017 року відбувся міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Захід був організований Науково-методичним центром управління освіти, Енергодарським центром туризму краєзнавства та спорту та міським методичним об’єднанням вчителів фізичної культури.