11 жовт. 2017

Заходи до Всесвітнього дня психічного здоров’я.

10 жовтня 2017 року в усіх навчальних закладах міста з ініціативи Науково-методичного центру були проведені заходи до Всесвітнього дня психічного здоров’я.
11 жовт. 2017

Вітаємо переможців

Поздоровляємо Лаврова Олексія, учня 9-А класу ЕНВК №1, якого підготував Нечаєнко О.Г., вчитель технічної праці ЕНВК №1
9 жовт. 2017

Інструктивно-методична нарада для вихователів-методистів ДНЗ міста

06 жовтня 2017року Науково-методичним центром проведено нараду для вихователів-методистів ДНЗ міста на якій обговорювались питання підготовки та участі педагогів ДНЗ в міському огляді – конкурсі «Краща групова кімната дошкільного навчального закладу».
6 жовт. 2017

Майстер-клас для практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ

5 жовтня 2017 року Науково-методичним центром був проведений майстер-клас для практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ з теми «Техніки і прийоми емоційної саморегуляції».

Вибори президента

04 жовтня у Науково-методичному центрі відбулося засідання міського парламенту учнівського самоврядування.
4 жовт. 2017

Школа педагогічної майстерності для вихователів ДНЗ груп старшого та середнього дошкільного віку.

04 жовтня Науково-методичним центром на базі ДНЗ №16 проведено засідання школи педагогічної майстерності з проблеми: «Формування звукової культури мовлення дітей молодшого, середнього дошкільного віку та навчання грамоти дітей старшого дошкільного віку».

Готуємось до Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначається державне свято – День захисника України, встановлене Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806 на вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності нашої країни.

Круглий стіл для профорієнтаторів ЗНЗ

04 жовтня 2017 року в Науково-методичному центрі проведено семінар-практикум для профорієнтаторів ЗНЗ на тему «Робота шкільної ради по профорієнтації. Активні форми профорієнтаційної роботи в навчальних закладах»
2 жовт. 2017

Всеукраїнський день бібліотек

02 жовтня 2017 року в Науково – методичному центрі управління освіти бібліотекарі навчальних закладів міста зібралися з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.
28 вер. 2017

Профорієнтаційна зустріч з представниками НТУУ "КПІ"

27 вересня 2017 року відповідно до Плану спільної дії ВП ЗАЕС, НМЦ і ЗНЗ міста проведено інформаційні зустрічі представників Національного технічного університету України "Київський політехнічний університет" з профорієнтаторами ЗНЗ міста, учнями 11 класів і їх батьками.