21 вер. 2017

Інструктивно-методична нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти

21.09.2017 року в Науково-методичному центрі проведено інструктивно-методичну нараду з заступниками директорів з навчально-виховної роботи, які опікуються питаннями початкової освіти.
21 вер. 2017

Інструктивно – методична нарада бібліотекарів навчальних закладів

21 вересня в Науково – методичному центрі відбулась нарада шкільних бібліотекарів, на якій було розглянуто питання щодо впровадження в роботу бібліотек навчальних закладів Універсальної десяткової класифікації (УДК)
20 вер. 2017

Вчителі-логопеди ДНЗ міста діляться своїм досвідом

20 вересня 2017 року Науково-методичним центром управління освіти організовано проведення педагогічної практики для вчителів-логопедів ДНЗ м.Мелітополя, які проходять курси підвищення кваліфікації за спеціальністю на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР.
18 вер. 2017

Інструктивно-методична нарада вихователів-методистів та керівників міських методичних об‘єднань педагогів ДНЗ

18.09.2017 Науково-методичним центром проведено інструктивно-методичну нараду для вихователів-методистів та керівників міських методичних об‘єднань педагогів ДНЗ, на якій погоджено строки проведення засідань ММО на базі дошкільних навчальних закладів та визначено педагогів, які будуть проводити відкриті заходи на засіданнях ММО.
15 вер. 2017

Оприлюднені основні зміни у ЗНО-2018

З 8 вересня набуває чинності наказ Міністерства освіти і науки України від 31.07.17 №1103 "Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти", що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
14 вер. 2017

Інструктивно-методична нарада для практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ

14 вересня в Науково-методичному центрі відбулась інструктивно-методична нарада для практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ з обговорення методичного пакету обласного НМЦ психології і соціології освіти.
13 вер. 2017

Заняття Школи молодого класного керівника

13 вересня 2017 року в Науково-методичному центрі відбулося перше заняття Школи молодого класного керівника.
12 вер. 2017

Вітаємо команду ЕБЛ - учасників фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»!

07-11 вересня 2017 року у Міжнародному дитячому центрі «Артек», що у Пуща-Водиці відбувся сьомий фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-«Olympic Moves».
11 вер. 2017

КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР запрошує освітян (працівників управління освіти, методистів, директорів навчальних закладів, заступників директорів, учителів) взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток сучасної природничо-математичної освіти: реалії, проблеми якості, інновації», яка відбудеться 19-20 жовтня 2017 року.
11 вер. 2017

«Дай руку, першокласнику!».

Традиційно за ініціативою Науково-методичного центру в навчальних закладах міста на початку вересня проходить психологічна акція «Дай руку, першокласнику!».